ıllılı.ıl.lı.. Serdar Ortaç Fan Club ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆ Serdar Ortaç Fan Club © Kara Kedi 2010 ☆

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari

2 posters
YazarMesaj
serdar asigi

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari SUPER-MODERATOR
serdar asigi

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Oğlak Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 10926
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : azerbaycan/baku
Hobiler Hobiler : serdari dinlemek
Lakap Lakap : serdar asigi
Kişisel ileti Kişisel ileti : İşim olmaz hiç Allah'tan korkmayan aciz insanla İşim olmaz aşk üzerinde uğraşan ilim irfanla ..
Durum Durum : Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Zarars10
Takım Takım : Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Galata10
Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Son1010

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Empty
MesajKonu: Serdar Ortacla Guzellik Sirlari   Serdar Ortacla Guzellik Sirlari EmptyÇarş. 14 Tem. 2010, 14:43

Serdar Ortaç’la güzellik sırları

Terk edilmenin ardından slow müziklerin kollarına bırakmıştım ki kendimi, birden O’nunla karşılaştım. Özünü anlayayım derken, baktım bana iyi gelmiş, sıkıntımı unutmuşum

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari 2i6gh9h

11 Temmuz 2010

Sürekli göz yaşı, beni terkeden sevgiliye ağıt durumu... Arkadaşlarım zaten bıraktılar halime. Evet acıyı köküne kadar hissediyorum ama, bir çirkinleşmişim, öyle böyle değil. Sivilcelenmişim, kaşlar olmuş Ceylan’ın ergenlik dönemi, gözlerimin altı dersen keşler gibi mosmor, kılık desen dökülüyor. Günlerim böyle akıp giderken mp3’üm bozuldu, otobüsteyim ve müzik dinlemezsem yan tarafımda oturan kadının dişinin arasındaki ekmek parçasını çıkarmak için çıkardığı sesleri dinleyeceğim. Sonra onun saçlarından tutup otobüsün camına o kafasını vura vura, dişinin arasında kalan minnacık lokmayı çıkartmaya çalışacağım, falan.
Ortaç’la tanışma
Gerek yok diyerek, açtım radyoyu. [url=http://www.milliyet.com.tr/index/Serdar Ortac]Serdar Ortaç[/url] çalıyordu, kapatacaktım ki, “Bu zamanda tabiata güvenip işe başlanmaz” gibi bir şey duydum. Kulak verdim besteye: “Bu gece rahatlık çok sayende/ Sevişemem açlık çok hanemde.” Şarkının başında kendini anlatmış; “Yok daraldım, bunaldım, kafam bozuk.” İkinci kısma geldi; “Sevişmek istemiyorum ama rahatım o yee” gibi bir şey diyor, sonra kızı uyutmaya gönderiyor. Sonra hop çoğul konuşmaya başlayıp “Uzak olana verme beni, unut ama sözünü unutma falan.” Ben daha ne olduğunu kavramadan bitti şarkı. İş yerine varıp bilgisayarı açınca hemen albüm şarkılarına baktım. “Önüme geçme yanarsın ateşi çok” diyor. Tamam burada kızı istemiyor aslanım Serdar, sonra şöyle devam ediyor: “Kara kedi gireceğine aramıza, seni şöyle alalım otur yakınımıza.” “Lan sen daha yeni hatuna atar yapmadın mı, bu ne oluyor?” diyorum... Yok hangimiz fotojenik, ben senden daha güzelim, höh kadın mı erkek mi bu, diye kafam karışırken bir bomba dank diye geliveriyor, “Havalı zor beni zirvede tanıması.” Haa, ünlü biriyle birlikteymiş yahuuu diyorum, lak bir daha başlıyor; “Git öte, ben senin canını yakarım.”
Serdar bana yaradı
Şarkıların özünü anlamaya çalışırken derdimi, sıkıntımı unuttum. Öyle ki sivilcelerim geçti, kaşlarıma botox yaptırmışım gibi şaşkınlık ifadesi geldi, kıyafetlerime de dikkat etmeye başladım. Artık Nazan’ın ‘Gitme Kal Bu Şehirde’ şarkısını dinlerken, “Yaa git başka şehire de sorun o değil, acaba Serdar Mit ajanı mı? ‘Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem’ derken ne demek istemiş yahu” diye düşünüyorum. Aşk–meşk umurumda değil, umurumda olan başta canı yanan, ortasında kadını terk eden, biraz ilerleyince evliymiş ve mutluymuş yahu dediğimiz, sonra ne evlisi meğer evli olan üst komşusuymuş derken hoop evi yakıp, plajda çılgınlar gibi kızlarla eğlenen şarkı sözleri...
Yazının Norma’sı:
Serdar Ortaç şarkıları gibiyim, başım sonum belli değil. Uzaktan baktığında aşk şarkısı ama yakınlaşınca memleket derdi sanki

[url=http://www.milliyet.com.tr/Yazar.aspx?aType=YazarDetay&ArticleID=1261951&Date=14.07.2010&Kategori=cadde&b=Serdar Ortacla guzellik sirlari&ver=71]http://www.milliyet.com.tr/Yazar.aspx?aType=YazarDetay&ArticleID=1261951&Date=14.07.2010&Kategori=cadde&b=Serdar Ortacla guzellik sirlari&ver=71[/url]
efsane85

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari SUPER-MODERATOR
efsane85

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Balık Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/01/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3838
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : bursa
Hobiler Hobiler : illede SERDAR
Kişisel ileti Kişisel ileti :
Yarim benden uzak, ben yare yakın,
Kuruttun gülleri giderken bu yaz.
Dilimde namesi, içimde aşkın
Giderken son gece gülümse biraz

Yar senden ayrılalı,
Kaç gün saydım kim bilecek?

Kimler duyacak feryadımı,
Kaç gece ömrümden gidecek?

Yar deli yüreğin yorgunda,
Bir benim aşkım genç kalacak.

Kim seni kaldırıp uykunda,
Yar diye koynuna kim saracak?

Ağlama, ağlama
İçinde kalsın.

Ayrılık insanlar için,
Ve sen de insansın...

Durum Durum : Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Melek10
Takım Takım : Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Fenerb10
Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Son1010

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari Empty
MesajKonu: Geri: Serdar Ortacla Guzellik Sirlari   Serdar Ortacla Guzellik Sirlari EmptyPtsi 19 Tem. 2010, 17:14

çok keyifli olmuş ya teşekkurler tatlım Serdar Ortacla Guzellik Sirlari 929467
http://www.SerdarOrtac.biz

Serdar Ortacla Guzellik Sirlari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-