ıllılı.ıl.lı.. Serdar Ortaç Fan Club ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆ Serdar Ortaç Fan Club © Kara Kedi 2010 ☆

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Antalya Konseri

YazarMesaj
serdar asigi

Antalya Konseri SUPER-MODERATOR
serdar asigi

Antalya Konseri Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Oğlak Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 10926
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : azerbaycan/baku
Hobiler Hobiler : serdari dinlemek
Lakap Lakap : serdar asigi
Kişisel ileti Kişisel ileti : İşim olmaz hiç Allah'tan korkmayan aciz insanla İşim olmaz aşk üzerinde uğraşan ilim irfanla ..
Durum Durum : Antalya Konseri Zarars10
Takım Takım : Antalya Konseri Galata10
Antalya Konseri Son1010

Antalya Konseri Empty
MesajKonu: Antalya Konseri   Antalya Konseri EmptyÇarş. 14 Tem. 2010, 16:43

http://haber.gazetevatan.com/serdar-ortacin-ask-isyani/316827/8/Magazin

Serdar Ortaç'in ‘ask’ isyani

Antalya Konseri 140720101134171398114_2
Hayranlariyla ask üzerine konusan Ortaç, “Aski bu yasima geldim, bulamadim” dedi.

Ibrahim LALELI/ANTALYA, (DHA)

ANTALYA'da konser veren Serdar Ortaç, sicak havanin etkisiyle bunaldikça sahneye peçete getirtti. Hayranlariyla ask üzerine konusan Ortaç, “Aski bu yasima geldim, bulamadim” dedi.

Bir bankanin Türkiye turnesi kapsaminda Konyaalti'nda düzenlenen gecede sahneye çikan Serdar Ortaç, hayranlarina müzik ziyafeti çekti. Son albümü ‘Kara Kedi'nin hit sarkisi ‘Poset’ ile konserine baslayan Ortaç, performansiyla göz doldurdu. Yaklasik 4 bin kisinin izledigi konserinde sicak ve nemli havadan bunalan Serdar Ortaç, yardimcisindan sik sik peçete istedi. Gecede kendisine eslik eden robot kostümü giymis dansçilarina figürlerinde eslik eden Ortaç, sarki aralarinda hayranlariyla sohbet etti.

Ask ve asksizliktan yakinan Ortaç, “Yillar önce burma burma saçi ve Kara Biberim sarkisi ile karsiniza çikan ben, simdi Poset ve kisa saçlariyla karsinizda. Bu gece o günden bugüne sevilen tüm sarkilari söylüyorum. Hayatimda çok sey degisti.
Sadece degismeyen, aski bulamamam oldu. Aski bu yasima geldim, bulamadim” diye konustu.
Iki saat süren konserin sonunda izleyenler Ortaç'i ayakta alkisladi.

Serdar Ortaç, Antalya'daki hayranlarina mükemmel bir gece yasatti..
Antalya Konseri 53866
Serdar Ortaç fanlari, gece boyunca sanatçiyla birlikte eski yeni tüm sarkilarini seslendirdiler. Adeta binlerce kisilik bir koro esliginde gerçeklesen konserde Serdar Ortaç, Poset, Hadi Çal, Mesafe, Haksizlik, Nar Çiçegi, Kara Kedi, Yesil Su gibi en sevilen parçalarini söyledi.

Led ekranlarla donatilan, tirlar dolusu prodüksiyon malzemesi ile hazirlanan sahnesinde, Serdar Ortaç'a her sarkisi için ayri bir koreografiyle sahne alan dansçilar eslik etti.

Serdar Ortaç konseri 'Kusura bakmayin sarisinlar, annem büyüyünce çok meshur olacaksin demisti ve ben birazdan söyleyecegim sarkiyla meshur oldum, bence en güzel kadinlar esmerler! tekrar kusura bakmayin sarisinlar! diyerek “Karabiberim” ile konserini sonlandirdi.

http://www.malatyaguncel.com/news_detail.php?id=47537

Antalya Konseri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ASLANA ANTALYA HAVASI YARAMADI