ıllılı.ıl.lı.. Serdar Ortaç Fan Club ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆ Serdar Ortaç Fan Club © Kara Kedi 2010 ☆

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Şeytanın Hapis Hikayesi

2 posters
YazarMesaj
sselda

Şeytanın Hapis Hikayesi Co-admin
sselda

Şeytanın Hapis Hikayesi Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Koç Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8835
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : U§ak
Hobiler Hobiler : Müzik,Dizi,
Lakap Lakap : Gicik :)
Durum Durum : Şeytanın Hapis Hikayesi Geveze10
Takım Takım : Şeytanın Hapis Hikayesi Galata10
Şeytanın Hapis Hikayesi Son1010

Şeytanın Hapis Hikayesi Empty
MesajKonu: Şeytanın Hapis Hikayesi   Şeytanın Hapis Hikayesi EmptyCuma 18 Haz. 2010, 15:22

Şeytanın hapis hikayesi..

İnsanlığın ilk var olduğu dönemdeŞeytanın Hapis Hikayesi Virgul adamin biri seytani yakalamaya karar vermis. Ancak bunun için 40 yil Tanri'ya ibadet etmesi gerekiyormus. Karisiyla Şeytanın Hapis Hikayesi Virgul dostlariyla ve bütün dünyayla iliskisini kesmisŞeytanın Hapis Hikayesi Virgul kendisini ibadete adamis. 40 yil sora Tanri Şeytanın Hapis Hikayesi Virgul ibadetinin karsiligi olarak ona agzi kapali bir sisenin içinde seytani sunmus.
Artik özgürmüs adam. Dünyada neler olup bittigini görmekŞeytanın Hapis Hikayesi Virgul nelerin degistigini ögrenmek için sabirsizlaniyormus. siseyi karisina teslim etmisŞeytanın Hapis Hikayesi Virgul ona iyi sahip olmasini söylemis ve disariya çikmis.
Kadincagiz seytani çok merak ediyormus. Ve merakına yenilip şişenin ağzını açıvermiş...
Açar açmaz da seytan siseden firlayip cikmis ve gülmeye baslamis. “Merakına engel olamadın ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın" diye alay etmis kadinla. “Yok canim " demis kadin. "Sen hiç o şişenin içinde olmadın ki. "Nasıl olur? " diye haykırmış şeytan. "Sen de gördün...siseden çiktim ben! "
"Hiç o sisenin içinde degildinŞeytanın Hapis Hikayesi Virgul inanmıyorum buna. Nasıl küçücük şişeye girebilirsin ki? " Kafasi atmis seytanin . "Gireyim de gör ! demis ve yeniden sisenin içine girivermis. iste böyle...Adamin seytani hapsetmesi 40 yiliniŞeytanın Hapis Hikayesi Virgulkadinin ise yalnizca 5 dakikasini almis. seytan da söyle isyan etmis Tanri'ya :

TANRIM Şeytanın Hapis Hikayesi Virgul MADEM KADINI YARATACAKTIN Şeytanın Hapis Hikayesi Virgul O ZAMAN
BANA NE GEREK VARDI ?
karakedi<3
Aktif Üye
Aktif Üye
karakedi<3

Şeytanın Hapis Hikayesi Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Yengeç Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/06/10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 518
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : bursa
Hobiler Hobiler : SERDAR ORTAÇ dinlemek, alış-veriş yapmak, kitapp okumak,
Lakap Lakap : karakedi
Kişisel ileti Kişisel ileti : hayata inat hep gülüyorum Smile
Durum Durum : Şeytanın Hapis Hikayesi Deli10
Takım Takım : Şeytanın Hapis Hikayesi Trkiye10
Şeytanın Hapis Hikayesi Son1010

Şeytanın Hapis Hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Şeytanın Hapis Hikayesi   Şeytanın Hapis Hikayesi EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 18:50

Very Happy Very Happy Very Happy hay allahım yaaa.. güzel paylaşım gerçekten Smile

Şeytanın Hapis Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Bir Hindi Hikayesi