ıllılı.ıl.lı.. Serdar Ortaç Fan Club ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆ Serdar Ortaç Fan Club © Kara Kedi 2010 ☆

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler

YazarMesaj
ömrümünserdarı
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
ömrümünserdarı

slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Kova Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 230
Yaş Yaş : 36
Nerden Nerden : istanbul
Hobiler Hobiler : serdarın resimlerine bakmak
Lakap Lakap : lolliipoop
Kişisel ileti Kişisel ileti : hayatımın anlamı sensin serdar!
Durum Durum : slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler Kokos10
Takım Takım : slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler Besikt10
slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler Son1010

slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler Empty
MesajKonu: slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler   slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler EmptySalı 08 Ara. 2009, 15:03

genelde burdan hep istelte bulunuyorum keşke bisimde bi radyomuz olsada hep serdar şarkısı çalsak ne iyi olurdu..iyi dinlemeler arkadaşlar slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler 61426

slowturk salı günü saat 15.02de yaz yağmuru şarkısını bütün fun club ark armağan ettim iyi dinlemeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-