ıllılı.ıl.lı.. Serdar Ortaç Fan Club ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆ Serdar Ortaç Fan Club © Kara Kedi 2010 ☆

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER!

YazarMesaj
SERDAR ORTAÇ FANI
Yıldız Üye
Yıldız Üye
SERDAR ORTAÇ FANI

FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER! Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Yay Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 805
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : Azerbaycan-Bakü
Hobiler Hobiler : dersler ve SERDAR ORTAÇA AİT HER ŞEY
Lakap Lakap : 1numara SERDAR ORTAÇ FANI
Kişisel ileti Kişisel ileti : DÜNYADA BİLE SERDAR ORTAÇTAN BAŞKA BİR NUMARA YOOOOOOOOOK
Durum Durum : FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER! Melek10
Takım Takım : FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER! Galata10
FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER! Son1010

FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER! Empty
MesajKonu: FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER!   FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER! EmptySalı 21 Mayıs 2013, 12:13

iDergi'den Başak Emre'ye konuşan Serdar Ortaç, kariyeri ve siyasi görüşü hakkında ilginç açıklamalarda bulundu…

Magazin Gazetecileri Derneği Ödül Töreni'nde Ahmet Kaya ile yaşadığı olaya da gönderme yapan Ortaç, "Gençlik hatalarımın farkına bile, bu hükümet sayesinde vardım" dedi...

İşte Ortaç’ın açıklamaları:

“1970'lerde doğmuş biri olarak, birçok hükümet gördüm. Şu anki hükümet, ülkeye gelmiş en iyi hükümet. Yaptıkları, yapacakları ve vâdettikleri her şeyi, ayrıca izledikleri yolu beğeniyorum...

Akil İnsanlar Heyeti, son derece doğru bir girişim. Bundan önceki bütün hatalarımız için herkesten özür dilememiz lazım...

Yaralarımızın sarılması, bütün olduğumuzu hatırlamamız önemli; böyle düşünüyorum...

Ben Tarkan gibi Amerika'da albüm çıkarmayı düşünmüyorum...

Yiyebileceğim lokmayı sipariş ederim her zaman. Oralarda başarılı olmak bizim için zor...

Bizden birinin de olabileceğini sanmıyorum. Sadece Tarkan değil, kim olursa olsun bence başarılı olamaz."
http://www.serdarortacfan.azerbaijaniforum.com/

FLAŞ! SERDAR ORTAÇ’TAN, AK PARTİ HÜKÜMETİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-