ıllılı.ıl.lı.. Serdar Ortaç Fan Club ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆ Serdar Ortaç Fan Club © Kara Kedi 2010 ☆

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ

2 posters
YazarMesaj
ss2zz3

SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ MODERATOR
ss2zz3

SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Aslan Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/05/10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4881
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : turkısh
Hobiler Hobiler : müzik dinlemek,,
Lakap Lakap : ;(
Kişisel ileti Kişisel ileti : bir sorsana kalbine sevgi çok bol desede
aynısından bir tane bulabildinmi ?
Durum Durum : SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Asik10
Takım Takım : SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Galata10
SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Son1010

SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Empty
MesajKonu: SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ   SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 22:09

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç'ın babası Mehmet Ortaç bu sabah vefat etti.

Ortaç, yıllar önce katıldığı bir programda babasını ve aralarındaki ilişkiyi şu sözlerle anlatmıştı;
"Babamın işyerinde bütün işçiler gece 23.00'a kadar çalışırdı. Babam önce bana banyoyu temizletirdi, sonra tezgahlardaki metal kırıntıları bezle silerdim. Beni çok çalıştırırdı. Cumartesi günleri atölye kapalıydı ama o yine yetinmezdi. Annemin bir oklavası vardı. Onu alırdı T cetveli şeklinde çivi çakardı. Simit aldırırdı bana fırından. Ben o simitleri taze taze oklava tezgahına yerleştirirdim. 1977'den bahsediyorum. Çevre tiyatrosu önünde Gima'da kuyruklar oluşurdu. Yağ bulunmazdı tüp bulunmazdı... Ben o kuyruklarda simit satardım. Pazar günleri ise çaydanlığa su koyardım annem içine buz atardı. Babamın zoruyla bu kez de su satmaya giderdim. Yani cumartesi simit pazar su satma günümdü. Sonra bozuk paraları sayardım. “Oh” derdim “madem yedi gün çalışıyorsun şu bozuk paralarla git kendine bir şey yap”. Ama babam onu da cebimden alırdı. Sadece onların yüzdesini verirdi bana... Derdi ki “Bu kadar çalıştın iki simit parası senin 12 simit parası da şirketin olacak”. Ortada şirket falan yoktu yaşım 7-8'di. Oradan başladı babam bunu bana aşılamaya. Bana hem iş hayatını hem ayakta durmayı hem de etraftaki hainlere karşı nasıl ayakta durulması gerektiğini öğretti. "
SERDAR ORTAÇ FANI
Yıldız Üye
Yıldız Üye
SERDAR ORTAÇ FANI

SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Yay Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 805
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : Azerbaycan-Bakü
Hobiler Hobiler : dersler ve SERDAR ORTAÇA AİT HER ŞEY
Lakap Lakap : 1numara SERDAR ORTAÇ FANI
Kişisel ileti Kişisel ileti : DÜNYADA BİLE SERDAR ORTAÇTAN BAŞKA BİR NUMARA YOOOOOOOOOK
Durum Durum : SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Melek10
Takım Takım : SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Galata10
SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Son1010

SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ Empty
MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ   SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ EmptyC.tesi 13 Nis. 2013, 18:27

Başın sağolsun Serdar abim Crying or Very sad .Büyük acı,Allah bir daha yaşatmasın.Allah annene,sana,tüm yakınlarına ve sevdiklerine uzun,sağlıklı ve mutlu ömür nasip etsin.İnşallah Chloe ablayla evlenip,mutlu bir yuva kurarsın ve çoluk-çocuk sahibi olursun!Amin canım abim benim. Smile
http://www.serdarortacfan.azerbaijaniforum.com/

SERDAR ORTAÇ!IN ACI GÜNÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-