ıllılı.ıl.lı.. Serdar Ortaç Fan Club ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆ Serdar Ortaç Fan Club © Kara Kedi 2010 ☆

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Köydeki Esrarlı Ses

YazarMesaj
FıRLaMa_Çocuq53
Üye
Üye
FıRLaMa_Çocuq53

Köydeki Esrarlı Ses Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Burç Burç : Aslan Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/07/11
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 105
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : İsTaNBuL aTaKenT
Hobiler Hobiler : BiSiKLeT SüRMeK
Lakap Lakap : DoNKiŞoT
Kişisel ileti Kişisel ileti : BeN BeNiM KiMsE BeN oLaMaZ eĞeR BiR ŞaMpİyOn VaRsA
oDa BeNiMdİr.....
Durum Durum : Köydeki Esrarlı Ses Agresi10
Takım Takım : Köydeki Esrarlı Ses Fenerb10
Köydeki Esrarlı Ses Son1010

Köydeki Esrarlı Ses Empty
MesajKonu: Köydeki Esrarlı Ses   Köydeki Esrarlı Ses EmptyÇarş. 27 Tem. 2011, 15:01

biz köydedik gün batımında birden biz oyun oynarken ses geldi biz korktuk kuzenim oraya gitti ama ses gitdikçe uzaklaşıyordu biz korktuk evve dönerken yine geldi biz dahada tırstık o gün orda kaldık biz yatakta çok korktuk gece birden uyandık ama sadece üçümüz üç kuzen uyandık ses bu sefer çok daha yakındaydı biz dışarı çıkamadık camdak baktık hiç bişey yoktu ses çok yakındı birden kırttt diye ses çıktı biz yatağa fırladık uyumaya çalıştık.sabah olunca bahçeye indik birden ağaç hızlıcana kıpırdadı hemen eve girdik korktuk sabah sabah yine gün batımında cesurca bahçeye indik meğerse bir kuş acıda geberiyo ağaçtaymış ondan sallanmış ağaç

Köydeki Esrarlı Ses
1 sayfadaki 1 sayfası