ıllılı.ıl.lı.. Serdar Ortaç Fan Club ..ıl.lı.ıllılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

☆ Serdar Ortaç Fan Club © Kara Kedi 2010 ☆

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Ata Demirer Twitter Kurbanı Olmuş

YazarMesaj
ulker

Ata Demirer Twitter Kurbanı Olmuş MODERATOR
ulker

Ata Demirer Twitter Kurbanı Olmuş Profil10
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Burç Burç : Koç Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/06/10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3577
Yaş Yaş : 37
Nerden Nerden : baku
Hobiler Hobiler : muzik dinlemek, bilimsel arastirmalar yapmak
Lakap Lakap : doktor
Kişisel ileti Kişisel ileti : toz seker olsun yerim ben gonlumden zenginim.hissime ne olur guven ta alt yapidan sezginim...
Ata Demirer Twitter Kurbanı Olmuş Son1010

Ata Demirer Twitter Kurbanı Olmuş Empty
MesajKonu: Ata Demirer Twitter Kurbanı Olmuş   Ata Demirer Twitter Kurbanı Olmuş EmptyPtsi 28 Mart 2011, 14:45

Ata Demirer'in Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birinci olan Sefa Doğanay'ın sadece bazı isimlerin taklidini yaparak başarılı olamayacağı yönündeki eleştirisinin aslında onun için söylenmediği ortaya çıktı.

Demirer'in twitter hesabında "Mesele taklit yapabilmek değil yeğen. Mizah sepetinin içinde taklidin çiçeklerden sadece biri olarak var olmasıdır" diye yazdığı basında yer almıştı.

Twitter mağduru olduğunu açıklayan Ata Demirer, "“Şunu bütün samimiyetimle söylemek istiyorum ki, onlar Sefa Doğanay için yazılmış twitler değildi. Twitter'da bana çakmak için bahane arayan birkaç arkadaşın twitlerine karşı yazdım o satırları. O ana kadar da Sefa Doğanay'ı izlemişliğim bile yoktu. Sonradan izledim ve çok da beğendim onu. Sefa'ya köstek değil, elimden geldiğince destek olmak isterim. Twitter mağduruyum. Bundan sonra twitter'ı sadece yaptığım işlerin tanıtımı için kullanacağım" diye konuştu.

Ata Demirer Twitter Kurbanı Olmuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ata demirer a be kaynana
» Ata Demirer-Fasulya